OTOMASYON

Otomasyon ve kontrol sistemleri, riskleri en aza indirerek enerji santrallerinin verimli ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar. İzleme ve raporlama, sistemdeki herhangi bir noktadan tüm kontrol noktalarına erişimin yanı sıra esneklik, hız ve en aza indirgenmiş arızalar sağlar. Kontrolmatik, tesisiniz için özel olarak tasarlanmış “Yardımcı Santral Sistemleri” entegrasyonu, kontrol sistemleri ve türbin kontrol sistemleriyle otomasyonu en üst düzeye çıkarır.

Otomasyon sistemlerinin enerji santrallerine katkıları;

  • Sistemin herhangi bir noktasından tüm kontrol parametrelerine erişim imkanı
  • Tüm sistemin tek bir kontrol platformundan yönetilmesi ve izlenmesi
  • Hızlı komut verme
  • Elektrik altyapısının ve otomasyon sistemlerinin entegrasyonu
  • Beklenmedik arızaların önceden belirlenmesi ve önlenmesi ve bakım süresinin azaltılması
  • Güvenli veri toplama ve hızlı veri akışı

KONTROLMATİK

Enerji santrallerinin performansını ve verimliliğini artırmaya yardımcı oluyoruz, şalt sahalarının izlenmesi ve güvenliği için tesisler sağlıyoruz ve mümkün olan en düşük kayıplarla elektrik dağıtımına yardımcı oluyoruz. Bunları, özellikle enerji sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarladığımız ve uygulamaya koyduğumuz otomasyon sistemleri ve elektrik alt yapıları ile başarıyoruz.

DİĞER SERVİSLER

GÜÇ DAĞITIM VE İLETİMİ

Kontrolmatik, güvenilir ürünler, akıllı elektronik cihazlar kullanarak enerji iletim ve dağıtımında birçok elektrik ve otomasyon sistemini başarıyla gerçekleştirmiştir.

Devamını Oku

YARDIMCI SANTRAL SİSTEMLERİ

Enerji santralinizin tipinden bağımsız olarak, deneyimimiz ve mühendislik bilgimiz, tesisatlarınıza özel “Yardımcı Santral Sistemleri” entegrasyonunu ve anahtar teslim sistem entegrasyonunu sağlamamıza imkan verir.

Devamını Oku

ENERJİ ÜRETİMİ

Kontrolmatik, çok sayıda başarılı enerji tasarrufu çalışması ve projesi yürütmüştür.

Devamını Oku
© 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.