ENERJİ

Kontrolmatik, sadece endüstri taleplerini değil, aynı zamanda faaliyetlerinize özgü talepleri de karşılamak için ihtiyaç duyduğunuz deneyim ve uzmanlığa sahiptir.

Kontrolmatik, Petrol ve Gaz, Enerji, Ulaşım, Madencilik ve diğer İmalat endüstrileri, Alt yapı ve Elektrik ve Su gibi kamu hizmetleri için entegre Elektrikli ve Otomasyon çözümleri sunmaktadır. Çeşitli segmentlerde on yılı aşkın deneyimimiz ve Teklifler, Tasarım, Mühendislik, Proje Planlama, Entegrasyon, Yazılım Geliştirme, Entegre test / FAT, Devreye Alma / SAT ve Satış Sonrası Hizmetler dahil olmak üzere tüm değer zincirinde kanıtlanmış kabiliyetlerimiz var.

Müşteri ihtiyaçlarına göre eksiksiz tasarlanmış çözümler sunmak için tek nokta sorumluluğunu üstleniyoruz.

Entegre çözümler - Elektrik, Sürücüler, Otomasyon, SCADA, Enstrümantasyon, Telekomünikasyon ve BT

  • Elektrik ve Otomasyon alanında müşteri ihtiyaçlarına göre, üründen bağımsız olarak optimum şekilde tasarlanmış uygun maliyetli çözümler

  • Yüksek güvenilirlik ve sorunsuz entegrasyon ile kaliteli çözüm

  • Zamanlı Proje Yürütme

  • Eskiyene kadar yaşam döngüsü desteği

  • Geniş bir alanda uzmanlık - Elektrik, Otomasyon, BT, Telekom, Proje Yönetimi ve Yaşam Döngüsü desteği

  • Proses, Ekipman, İnsan ve Çevreyi kapsayan Teknoloji ve Güvenlik alanındaki son endüstri standartlarını takip ederek sunulan En İyi Çözümler

    Enerji Üretimi,Güç Dağıtımı,Güç Aktarımı

KONTROLMATİK

Enerji santrallerinin performansını ve verimliliğini artırmaya yardımcı oluyoruz, şalt sahalarının izlenmesi ve güvenliği için tesisler sağlıyoruz ve mümkün olan en düşük kayıplarla elektrik dağıtımına yardımcı oluyoruz. Bunları, özellikle enerji sektöründe faaliyet gösteren müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarladığımız ve uygulamaya koyduğumuz otomasyon sistemleri ve elektrik alt yapıları ile başarıyoruz.

hizmetler

Tek Disiplinli Hizmetlerden Anahtar Teslim Projelere kadar esnek yaklaşım.

GÜÇ DAĞITIM VE İLETİMİ

Kontrolmatik, güvenilir ürünler, akıllı elektronik cihazlar kullanarak enerji iletim ve dağıtımında birçok elektrik ve otomasyon sistemini başarıyla gerçekleştirmiştir.

Devamını Oku

YARDIMCI SANTRAL SİSTEMLERİ

Enerji santralinizin tipinden bağımsız olarak, deneyimimiz ve mühendislik bilgimiz, tesisatlarınıza özel “Yardımcı Santral Sistemleri” entegrasyonunu ve anahtar teslim sistem entegrasyonunu sağlamamıza imkan verir.

Devamını Oku

ENERJİ ÜRETİMİ

Kontrolmatik, çok sayıda başarılı enerji tasarrufu çalışması ve projesi yürütmüştür.

Devamını Oku
© 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.